قوانین و مقررات سایت

قوانین سایت

تتا پارسیان مفتخر است تا خدمات خود را به هم وطنان ایرانی ارائه نماید. جهت استفاده از وب سایت و حظ حریم شخصی کاربران و همینطور قوانین جمهوری اسلامی ایران قوانینی در راستای ثبت نام و استفاده از این وب سایت تدوین شده است . که خواهشمندیم قبل از استفاده آنرا با دقت مطالعه کنید

1. وب سایت ls3i.ir تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد و درج هر گونه موارد سیاسی، غیر اخلاقی، و مخالف قوانین سایت و جمهوری اسلامی ایران باعث حذف اکانت کاربر مورد نظر خواهد شد .
2. استفاده از مشخصات صحیح و مناسب به منظور ثبت نام در سایت الزامی می باشد. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب، اكانت كاربر حذف خواهد شد هنگام سفارش ، ثبت یک شماره همراه معتبر وقابل دسترسی برای کاربران الزامی است.
3. برخی از خدمات این وب سایت دارای گارانتی پس از فروش ا سقف تعیین شده می باشد که در صورت بروز مشکل تتا پارسیان مسئولیت ارسال کالا به شرکت ارائه دهنده گارانتی را دارد و هیچ گونه مسئیولیتی در قبال ارسال و دریافت و تاخیر زمانی کالا از / به شرکت نمایندگی جهت گارانتی را ندارد.
4. هنگام سفارش کالا قیمت کالا و مشخصات ظاهری و فنی آن به صورت واضح و دقیق مشخص شده است و هیچ گونه عودتی پس از ثبت سفارش امکان پذیر نمی باشد.
5. زمانی که یک سفارش ثبت می شود دیگر امکان لغو آن وجود نخواهد داشت.
6. افرادی که از پرداخت آنلاین استفاده می نمایند در صورت عدم تایید سفارش آنها به هر دلیل، وجه پرداختی آنها با توجه به سیستم بانکی کشور حداکثر تا 24 ساعت مسترد خواهد شد.
7. مسئولیت پرداخت آنلاین به عهده بانک مربوطه میباشد. در صورت بروز مشکل مبلغ پرداختی به حساب شما از طریق بانک مربوطه عودت داده خواهد شد.
8. تمامی فاکتور های صادر شده در شرکت نگه داری میشود و در صورت نیاز و صلاح دید شرکت قابل رجوع می باشد.
9. مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره تماس، به عهده کاربر است . در صورت ارسال اطلاعات اشتباه و به موجب آن هر گونه وقفه و یا عدم تحویل سفارش ، هزینه ی سفارش و ارسال غیر قابل بازگشت خواهد بود.
10. کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توسعه تحول اندیشه پارسیان (تتا پارسیان) می باشد و هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد .
11. شرکت تتا پارسیان این حق را برای خود محفوظ میدارد که در هر زمان اطلاعات کاربر را بنا بر صلاح دید خود ویرایش نمیاد یا آنرا لغو نماید.
12. در سیستم سفارش آنلاین کالا این وب سایت امکان ثبت چندین آدرس جهت سفارش وجود دارد. بنابراین هیچ کاربری حق ثبت چند حساب کاربری با مشخضات یکسان و آدرس های مختلف را ندارد و در صورت مشاهده حذف می گردد.
13. با خواندن اين قوانين شما مسئوليت رفتار و ارسالهاي خود را در سايت به عهده خواهيد گرفت.

امیدواریم با خواندن این قوانین و رعایت آن لحظاتی خوش را در وب سایت داشته باشید


با تشکر | شرکت توسعه تحول اندیشه پارسیان (تتا پارسیان)